63PK22MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63PK22MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.63PK22MEFC5X11.pdf2.63PK22MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63PK22MEFC5X11
Številka dela 63PK22MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1297286 pcs Podatkovni list 1.63PK22MEFC5X11.pdf2.63PK22MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija PK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 110mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 165mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 22µF