63PEV33M8X10.5
RubyconRubycon
63PEV33M8X10.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63PEV33M8X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY HYB 33UF 63V SMD
Podatkovni listi: 1.63PEV33M8X10.5.pdf2.63PEV33M8X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63PEV33M8X10.5
Številka dela 63PEV33M8X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY HYB 33UF 63V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49911 pcs Podatkovni list 1.63PEV33M8X10.5.pdf2.63PEV33M8X10.5.pdf
Napetost - ocenjena 63V Tip Hybrid
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija PEV
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 85mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.7A @ 100kHz
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 63PEV33M10008X10.5DKR
63PEV33M10008X10.5DKR-ND
63PEV33M8X10.5DKR
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 40 mOhm
natančen opis 33µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33µF