63MXC6800MEFC30X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MXC6800MEFC30X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: 1.63MXC6800MEFC30X40.pdf2.63MXC6800MEFC30X40.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63MXC6800MEFC30X40
Številka dela 63MXC6800MEFC30X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 20408 pcs Podatkovni list 1.63MXC6800MEFC30X40.pdf2.63MXC6800MEFC30X40.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.65A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.1975A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose