63MXC2200MEFCSN22X35
RubyconRubycon
63MXC2200MEFCSN22X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MXC2200MEFCSN22X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
Podatkovni listi: 1.63MXC2200MEFCSN22X35.pdf2.63MXC2200MEFCSN22X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63MXC2200MEFCSN22X35
Številka dela 63MXC2200MEFCSN22X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 47127 pcs Podatkovni list 1.63MXC2200MEFCSN22X35.pdf2.63MXC2200MEFCSN22X35.pdf
Napetost - ocenjena 63V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.82A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.093A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2742
63MXC2200MEFCSN22X35-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 2200µF