63MU224MA23216
RubyconRubycon
63MU224MA23216 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MU224MA23216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.22UF 20% 63VDC 1206
Podatkovni listi: 63MU224MA23216.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63MU224MA23216
Številka dela 63MU224MA23216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.22UF 20% 63VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41013 pcs Podatkovni list 63MU224MA23216.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1189-2553-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.22µF