63MU155MC44532
RubyconRubycon
63MU155MC44532 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 63MU155MC44532
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812
Podatkovni listi: 63MU155MC44532.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 63MU155MC44532
Številka dela 63MU155MC44532 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11062 pcs Podatkovni list 63MU155MC44532.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 1189-2551-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 5 (48 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 1.5µF Film Capacitor 63V Acrylic, Metallized 1812 (4532 Metric) Zmogljivost 1.5µF