630MPB104J
RubyconRubycon
630MPB104J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 630MPB104J
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: 630MPB104J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 630MPB104J
Številka dela 630MPB104J Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90482 pcs Podatkovni list 630MPB104J.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm) Serija MPB
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena 1189-1836
1189-1836-2-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.531" (13.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial Zmogljivost 0.1µF
Aplikacije DC Link, DC Filtering
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
630HR050
630HR050
Proizvajalci: Ohmite
Opis: RES 0.05 OHM 3W 3% AXIAL
Na zalogi: 2980 pcs
Prenesi: 630HR050.pdf
RFQ
630NHG3BI-400
630NHG3BI-400
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE SQUARE 630A 400VAC RECT
Na zalogi: 502 pcs
Prenesi: 630NHG3BI-400.pdf
RFQ
630MMT
630MMT
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 630A 690VAC/500VDC
Na zalogi: 195 pcs
Prenesi: 630MMT.pdf
630MPB224J
630MPB224J
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL