6.3ZL68MEFC5X7
RubyconRubycon
6.3ZL68MEFC5X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3ZL68MEFC5X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.6.3ZL68MEFC5X7.pdf2.6.3ZL68MEFC5X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3ZL68MEFC5X7
Številka dela 6.3ZL68MEFC5X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2070563 pcs Podatkovni list 1.6.3ZL68MEFC5X7.pdf2.6.3ZL68MEFC5X7.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 105mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 430 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose