6.3SLV47M5X6.1
pregled izdelka
Številka dela: 6.3SLV47M5X6.1
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD
Podatkovni listi: 1.6.3SLV47M5X6.1.pdf2.6.3SLV47M5X6.1.pdf3.6.3SLV47M5X6.1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3SLV47M5X6.1
Številka dela 6.3SLV47M5X6.1 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SLV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 38mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 57mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose