6.3ML470MEFC8X7.5
RubyconRubycon
6.3ML470MEFC8X7.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3ML470MEFC8X7.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.6.3ML470MEFC8X7.5.pdf2.6.3ML470MEFC8X7.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3ML470MEFC8X7.5
Številka dela 6.3ML470MEFC8X7.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 216956 pcs Podatkovni list 1.6.3ML470MEFC8X7.5.pdf2.6.3ML470MEFC8X7.5.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 228mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3778
6.3ML470MEFC8X7.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF