6.3MH547MEFCTZ5X5
RubyconRubycon
6.3MH547MEFCTZ5X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3MH547MEFCTZ5X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.6.3MH547MEFCTZ5X5.pdf2.6.3MH547MEFCTZ5X5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3MH547MEFCTZ5X5
Številka dela 6.3MH547MEFCTZ5X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1787699 pcs Podatkovni list 1.6.3MH547MEFCTZ5X5.pdf2.6.3MH547MEFCTZ5X5.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MH5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 37mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 47µF