6.3AX82MEFC5X7
RubyconRubycon
6.3AX82MEFC5X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3AX82MEFC5X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.6.3AX82MEFC5X7.pdf2.6.3AX82MEFC5X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3AX82MEFC5X7
Številka dela 6.3AX82MEFC5X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 424792 pcs Podatkovni list 1.6.3AX82MEFC5X7.pdf2.6.3AX82MEFC5X7.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija AX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2341
6.3AX82M5X7
6.3AX82MEFC5X7-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 250 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose