6.3AX1000MEFC10X9
RubyconRubycon
6.3AX1000MEFC10X9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6.3AX1000MEFC10X9
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Podatkovni listi: 1.6.3AX1000MEFC10X9.pdf2.6.3AX1000MEFC10X9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6.3AX1000MEFC10X9
Številka dela 6.3AX1000MEFC10X9 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153926 pcs Podatkovni list 1.6.3AX1000MEFC10X9.pdf2.6.3AX1000MEFC10X9.pdf
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija AX Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2334
6.3AX1000M10X9
6.3AX1000MEFC10X9-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 36 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose