580LSU2200MNB64X149
RubyconRubycon
580LSU2200MNB64X149 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 580LSU2200MNB64X149
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2200UF 20% 580V SCREW
Podatkovni listi: 1.580LSU2200MNB64X149.pdf2.580LSU2200MNB64X149.pdf3.580LSU2200MNB64X149.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 913 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 913 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 580LSU2200MNB64X149
Številka dela 580LSU2200MNB64X149 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 580V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 580V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 2.520" Dia (64.00mm)
Serija LSU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 9.23A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals Druga imena 1189-3346
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 1.110" (28.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 5.984" (152.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 580V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2200µF