50ZLJ27MT15X11
RubyconRubycon
50ZLJ27MT15X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ZLJ27MT15X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ZLJ27MT15X11.pdf2.50ZLJ27MT15X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ZLJ27MT15X11
Številka dela 50ZLJ27MT15X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1267260 pcs Podatkovni list 1.50ZLJ27MT15X11.pdf2.50ZLJ27MT15X11.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ZLJ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 130.2mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 480 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 27µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 27µF Aplikacije General Purpose