50ZL820MEFCGC16X20
RubyconRubycon
50ZL820MEFCGC16X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ZL820MEFCGC16X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ZL820MEFCGC16X20.pdf2.50ZL820MEFCGC16X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ZL820MEFCGC16X20
Številka dela 50ZL820MEFCGC16X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147711 pcs Podatkovni list 1.50ZL820MEFCGC16X20.pdf2.50ZL820MEFCGC16X20.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.638A @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 23 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose