50ZL5.6MEFCT54X7
RubyconRubycon
50ZL5.6MEFCT54X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ZL5.6MEFCT54X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 5.6UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ZL5.6MEFCT54X7.pdf2.50ZL5.6MEFCT54X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ZL5.6MEFCT54X7
Številka dela 50ZL5.6MEFCT54X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 5.6UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2046591 pcs Podatkovni list 1.50ZL5.6MEFCT54X7.pdf2.50ZL5.6MEFCT54X7.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 54.6mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 1 Ohms Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 5.6µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 5.6µF Aplikacije General Purpose