50ZL180MEFC8X20
RubyconRubycon
50ZL180MEFC8X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ZL180MEFC8X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ZL180MEFC8X20.pdf2.50ZL180MEFC8X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ZL180MEFC8X20
Številka dela 50ZL180MEFC8X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 518894 pcs Podatkovni list 1.50ZL180MEFC8X20.pdf2.50ZL180MEFC8X20.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ZL Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 595mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 46 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 180µF Aplikacije General Purpose