50YXM6R8MCE5X11
RubyconRubycon
50YXM6R8MCE5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50YXM6R8MCE5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50YXM6R8MCE5X11.pdf2.50YXM6R8MCE5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50YXM6R8MCE5X11
Številka dela 50YXM6R8MCE5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6.8UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1460690 pcs Podatkovni list 1.50YXM6R8MCE5X11.pdf2.50YXM6R8MCE5X11.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija YXM Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6.8µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6.8µF Aplikacije General Purpose