50YXJ2.2M5X11
RubyconRubycon
50YXJ2.2M5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50YXJ2.2M5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50YXJ2.2M5X11.pdf2.50YXJ2.2M5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50YXJ2.2M5X11
Številka dela 50YXJ2.2M5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1575844 pcs Podatkovni list 1.50YXJ2.2M5X11.pdf2.50YXJ2.2M5X11.pdf
Toleranca 2.2µF Velikost zemljišča na površini 0.079" (2.00mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija YXJ
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 50V Paket / primer -
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 18.06mA @ 120Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 50YXJ2.2M5X11 Lifetime @ Temp. -
Impedanca 2.5 Ohm Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
Razširjen opis 2.2µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Aplikacije 5000 Hrs @ 105°C