50YXG470MEFCT810X28
RubyconRubycon
50YXG470MEFCT810X28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50YXG470MEFCT810X28
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50YXG470MEFCT810X28.pdf2.50YXG470MEFCT810X28.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50YXG470MEFCT810X28
Številka dela 50YXG470MEFCT810X28 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 251694 pcs Podatkovni list 1.50YXG470MEFCT810X28.pdf2.50YXG470MEFCT810X28.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 929.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.69A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 43 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF