50YXG330MEFCT810X23
RubyconRubycon
50YXG330MEFCT810X23 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50YXG330MEFCT810X23
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50YXG330MEFCT810X23.pdf2.50YXG330MEFCT810X23.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50YXG330MEFCT810X23
Številka dela 50YXG330MEFCT810X23 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 391451 pcs Podatkovni list 1.50YXG330MEFCT810X23.pdf2.50YXG330MEFCT810X23.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 792mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.44A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 55 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF