50YXF10MEFC5X11
RubyconRubycon
50YXF10MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50YXF10MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50YXF10MEFC5X11.pdf2.50YXF10MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50YXF10MEFC5X11
Številka dela 50YXF10MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 431248 pcs Podatkovni list 1.50YXF10MEFC5X11.pdf2.50YXF10MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija YXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 42mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-1852
50YXF10MEFC5X11-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 1.5 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF