50USC4700MEFCSN22X35
RubyconRubycon
50USC4700MEFCSN22X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50USC4700MEFCSN22X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Podatkovni listi: 1.50USC4700MEFCSN22X35.pdf2.50USC4700MEFCSN22X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50USC4700MEFCSN22X35
Številka dela 50USC4700MEFCSN22X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37498 pcs Podatkovni list 1.50USC4700MEFCSN22X35.pdf2.50USC4700MEFCSN22X35.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.01A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.4615A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2741
50USC4700MEFCSN22X35-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 4700µF