50ST475M5750X
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ST475M5750X
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 4.7UF 20% 50VDC 2220
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ST475M5750X
Številka dela 50ST475M5750X Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 4.7UF 20% 50VDC 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 82134 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti -
Dielektrični material Acrylic, Metallized natančen opis 4.7µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije DC Link, DC Filtering