50ST104MA13216
RubyconRubycon
50ST104MA13216 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ST104MA13216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.1UF 20% 50VDC 1206
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ST104MA13216
Številka dela 50ST104MA13216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.1UF 20% 50VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 50736 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1189-1826-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.1µF Film Capacitor 50V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.1µF