50SGV1M4X6.1
RubyconRubycon
50SGV1M4X6.1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50SGV1M4X6.1
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50SGV1M4X6.1.pdf2.50SGV1M4X6.1.pdf3.50SGV1M4X6.1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50SGV1M4X6.1
Številka dela 50SGV1M4X6.1 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1098967 pcs Podatkovni list 1.50SGV1M4X6.1.pdf2.50SGV1M4X6.1.pdf3.50SGV1M4X6.1.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SGV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2470-2
50SGV1M4X6.1-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.240" (6.10mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1µF