50SEV1M4X5.5
RubyconRubycon
50SEV1M4X5.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50SEV1M4X5.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Podatkovni listi: 1.50SEV1M4X5.5.pdf2.50SEV1M4X5.5.pdf3.50SEV1M4X5.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50SEV1M4X5.5
Številka dela 50SEV1M4X5.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 967687 pcs Podatkovni list 1.50SEV1M4X5.5.pdf2.50SEV1M4X5.5.pdf3.50SEV1M4X5.5.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija SEV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 8.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.6mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2464-2
50SEV1M4X5.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1µF