50PX4.7MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50PX4.7MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.50PX4.7MEFC5X11.pdf2.50PX4.7MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50PX4.7MEFC5X11
Številka dela 50PX4.7MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1591079 pcs Podatkovni list 1.50PX4.7MEFC5X11.pdf2.50PX4.7MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 32mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 48mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 4.7µF