50NA3.3MEFC5X11
RubyconRubycon
50NA3.3MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50NA3.3MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50NA3.3MEFC5X11.pdf2.50NA3.3MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50NA3.3MEFC5X11
Številka dela 50NA3.3MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1557345 pcs Podatkovni list 1.50NA3.3MEFC5X11.pdf2.50NA3.3MEFC5X11.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija NA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 25mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 37.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose