50MXC6800MEFC30X35
pregled izdelka
Številka dela: 50MXC6800MEFC30X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Podatkovni listi: 1.50MXC6800MEFC30X35.pdf2.50MXC6800MEFC30X35.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50MXC6800MEFC30X35
Številka dela 50MXC6800MEFC30X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29976 pcs Podatkovni list 1.50MXC6800MEFC30X35.pdf2.50MXC6800MEFC30X35.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.795A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose