50MS50.33MEFCT54X5
RubyconRubycon
50MS50.33MEFCT54X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50MS50.33MEFCT54X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50MS50.33MEFCT54X5.pdf2.50MS50.33MEFCT54X5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 50MS50.33MEFCT54X5
Številka dela 50MS50.33MEFCT54X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3407 pcs Podatkovni list 1.50MS50.33MEFCT54X5.pdf2.50MS50.33MEFCT54X5.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija MS5 Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 0.33µF Aplikacije General Purpose