50ML10MEFCTZ5X7
RubyconRubycon
50ML10MEFCTZ5X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50ML10MEFCTZ5X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50ML10MEFCTZ5X7.pdf2.50ML10MEFCTZ5X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50ML10MEFCTZ5X7
Številka dela 50ML10MEFCTZ5X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1480353 pcs Podatkovni list 1.50ML10MEFCTZ5X7.pdf2.50ML10MEFCTZ5X7.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 30mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-4211-3
50ML10MEFCTZ5X7-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose