50MH72.2MEFCT54X7
RubyconRubycon
50MH72.2MEFCT54X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50MH72.2MEFCT54X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50MH72.2MEFCT54X7.pdf2.50MH72.2MEFCT54X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50MH72.2MEFCT54X7
Številka dela 50MH72.2MEFCT54X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2381655 pcs Podatkovni list 1.50MH72.2MEFCT54X7.pdf2.50MH72.2MEFCT54X7.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija MH7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 28.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2.2µF Aplikacije General Purpose