50MH510MEFC6.3X5
RubyconRubycon
50MH510MEFC6.3X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 50MH510MEFC6.3X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Podatkovni listi: 1.50MH510MEFC6.3X5.pdf2.50MH510MEFC6.3X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 50MH510MEFC6.3X5
Številka dela 50MH510MEFC6.3X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1731807 pcs Podatkovni list 1.50MH510MEFC6.3X5.pdf2.50MH510MEFC6.3X5.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija MH5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 28mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 42mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose