500VXG150MEFCSN30X35
RubyconRubycon
500VXG150MEFCSN30X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500VXG150MEFCSN30X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP
Podatkovni listi: 1.500VXG150MEFCSN30X35.pdf2.500VXG150MEFCSN30X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500VXG150MEFCSN30X35
Številka dela 500VXG150MEFCSN30X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 500V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12631 pcs Podatkovni list 1.500VXG150MEFCSN30X35.pdf2.500VXG150MEFCSN30X35.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija VXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.19A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.666A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2018
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 150µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 150µF