500MXH82MEFC22X30
pregled izdelka
Številka dela: 500MXH82MEFC22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP
Podatkovni listi: 1.500MXH82MEFC22X30.pdf2.500MXH82MEFC22X30.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 500MXH82MEFC22X30
Številka dela 500MXH82MEFC22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32048 pcs Podatkovni list 1.500MXH82MEFC22X30.pdf2.500MXH82MEFC22X30.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 800mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.12A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 82µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 82µF Aplikacije General Purpose