500MXG47MEFC22X25
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500MXG47MEFC22X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 500V SNAP
Podatkovni listi: 1.500MXG47MEFC22X25.pdf2.500MXG47MEFC22X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500MXG47MEFC22X25
Številka dela 500MXG47MEFC22X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 500V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 34100 pcs Podatkovni list 1.500MXG47MEFC22X25.pdf2.500MXG47MEFC22X25.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 580mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 812mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose