500BXC33MEFC18X25
RubyconRubycon
500BXC33MEFC18X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 500BXC33MEFC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 500V RADIAL
Podatkovni listi: 1.500BXC33MEFC18X25.pdf2.500BXC33MEFC18X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 500BXC33MEFC18X25
Številka dela 500BXC33MEFC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 500V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42513 pcs Podatkovni list 1.500BXC33MEFC18X25.pdf2.500BXC33MEFC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija BXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 280mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 700mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose