4SXE120M
RubyconRubycon
4SXE120M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4SXE120M
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 120UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: 4SXE120M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4SXE120M
Številka dela 4SXE120M Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4007 pcs Podatkovni list 4SXE120M.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SXE
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 1189-1645-6 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm natančen opis 120µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 120µF Aplikacije General Purpose