4SXB100M
RubyconRubycon
4SXB100M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4SXB100M
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: 4SXB100M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4SXB100M
Številka dela 4SXB100M Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3570 pcs Podatkovni list 4SXB100M.pdf
Napetost - ocenjena 4V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SXB
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 1189-1641-2 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 13 mOhm natančen opis 100µF 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 13 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4SXB100M1.9X7.3
4SXB100M1.9X7.3
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM POLY 100UF 20% 4V SMD
Na zalogi: 139267 pcs
Prenesi: 4SXB100M1.9X7.3.pdf
RFQ
4SX37-H58
4SX37-H58
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V
Na zalogi: 3829 pcs
Prenesi: 4SX37-H58.pdf
RFQ
4SXB68M
4SXB68M
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM POLY 68UF 20% 4V SMD
Prenesi: 4SXB68M.pdf
4SX17-T
4SX17-T
Opis: SWITCH SNAP ACTION SPDT 3A 30V
Prenesi: 4SX17-T.pdf
4SXB68M1.9X7.3
4SXB68M1.9X7.3
Prenesi: 4SXB68M1.9X7.3.pdf
4SX36-T
4SX36-T
Prenesi: 4SX36-T.pdf
4SX3-T
4SX3-T
Prenesi: 4SX3-T.pdf
4SXB150M
4SXB150M
Opis: CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Prenesi: 4SXB150M.pdf
4SX87-T
4SX87-T
Prenesi: 4SX87-T.pdf
4SX19-T
4SX19-T
Prenesi: 4SX19-T.pdf
4SXB150M1.9X7.3
4SXB150M1.9X7.3
Prenesi: 4SXB150M1.9X7.3.pdf
4SXE100M
4SXE100M
Prenesi: 4SXE100M.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%