4SEV100M5X5.5
RubyconRubycon
4SEV100M5X5.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4SEV100M5X5.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD
Podatkovni listi: 1.4SEV100M5X5.5.pdf2.4SEV100M5X5.5.pdf3.4SEV100M5X5.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4SEV100M5X5.5
Številka dela 4SEV100M5X5.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 4V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SEV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 61mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 73.2mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-3095-6
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100µF