4MS7470MEFCT78X7
RubyconRubycon
4MS7470MEFCT78X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4MS7470MEFCT78X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL
Podatkovni listi: 1.4MS7470MEFCT78X7.pdf2.4MS7470MEFCT78X7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4MS7470MEFCT78X7
Številka dela 4MS7470MEFCT78X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 4V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1149379 pcs Podatkovni list 1.4MS7470MEFCT78X7.pdf2.4MS7470MEFCT78X7.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija MS7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 228mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose