4MS5100MEFCT55X5
RubyconRubycon
4MS5100MEFCT55X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4MS5100MEFCT55X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL
Podatkovni listi: 1.4MS5100MEFCT55X5.pdf2.4MS5100MEFCT55X5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4MS5100MEFCT55X5
Številka dela 4MS5100MEFCT55X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 4V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1611498 pcs Podatkovni list 1.4MS5100MEFCT55X5.pdf2.4MS5100MEFCT55X5.pdf
Napetost - ocenjena 4V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MS5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 62mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 74.4mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose