450USG220MEFC22X45
RubyconRubycon
450USG220MEFC22X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450USG220MEFC22X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450USG220MEFC22X45.pdf2.450USG220MEFC22X45.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450USG220MEFC22X45
Številka dela 450USG220MEFC22X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 32692 pcs Podatkovni list 1.450USG220MEFC22X45.pdf2.450USG220MEFC22X45.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.66A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.324A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose