450PX33MEFC16X25
RubyconRubycon
450PX33MEFC16X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450PX33MEFC16X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.450PX33MEFC16X25.pdf2.450PX33MEFC16X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450PX33MEFC16X25
Številka dela 450PX33MEFC16X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 111668 pcs Podatkovni list 1.450PX33MEFC16X25.pdf2.450PX33MEFC16X25.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 187.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose