450PX10MEFCT810X20
RubyconRubycon
450PX10MEFCT810X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450PX10MEFCT810X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.450PX10MEFCT810X20.pdf2.450PX10MEFCT810X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450PX10MEFCT810X20
Številka dela 450PX10MEFCT810X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 323658 pcs Podatkovni list 1.450PX10MEFCT810X20.pdf2.450PX10MEFCT810X20.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija PX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 37mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 55.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 10µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose