450MXC22MEFC20X20
pregled izdelka
Številka dela: 450MXC22MEFC20X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka SNAP TERMINAL
Podatkovni listi: 1.450MXC22MEFC20X20.pdf2.450MXC22MEFC20X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450MXC22MEFC20X20
Številka dela 450MXC22MEFC20X20 Proizvajalec Rubycon
Opis SNAP TERMINAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66233 pcs Podatkovni list 1.450MXC22MEFC20X20.pdf2.450MXC22MEFC20X20.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija MXC Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 22µF