450MXC100MEFC22X35
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450MXC100MEFC22X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: 1.450MXC100MEFC22X35.pdf2.450MXC100MEFC22X35.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450MXC100MEFC22X35
Številka dela 450MXC100MEFC22X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 34093 pcs Podatkovni list 1.450MXC100MEFC22X35.pdf2.450MXC100MEFC22X35.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 966mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose