450LSU4700MEFC77X141
RubyconRubycon
450LSU4700MEFC77X141 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450LSU4700MEFC77X141
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: 1.450LSU4700MEFC77X141.pdf2.450LSU4700MEFC77X141.pdf3.450LSU4700MEFC77X141.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450LSU4700MEFC77X141
Številka dela 450LSU4700MEFC77X141 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.032" Dia (77.00mm)
Serija LSU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 17A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 23.8A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 5.630" (143.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije General Purpose